Obyčejně neobyčejná

Můj příběh

Hoďte mě vlkům a vrátím se jako vůdkyně smečky

Kdo jsem?

Jsem to  JÁ a mám se ráda ….

Jsem maminka, manželka, kamarádka, přítelkyně, dcera, sestra, snacha, švagrová, manažerka, hasička, spřízněná duše  … prostě JÁ, bytost.

Jsem koučka a pomáhám ženám najít jiné úhly pohledu na jejich životní situace, najít sama sebe a být tvůrcem. Vždycky si totiž můžeme vybrat jestli se necháme unášet
na vlnách osudu, nebo budeme tvořit svůj život tak,
jak chceme.

Buď královnou svého života.

Být sama sebou

Někde jsem četla, že život začíná po čtyřicítce, do té doby jsme si dělali jenom průzkum. Čtyřicítku už jsem dávno překročila a prozkoumávám asi pořád :0)  Jedno jsem se ale naučila, postavit se na první místo a mít ráda sama sebe …..

Cítím se být atraktivní ženou, mám dobrý pocit, že mi to sluší. Cítím určitou vnitřní svobodu. Nežiju s pocitem, že musím zajistit stoprocentní chod domácnosti. Nemám výčitky, že nejsem dokonalá. Dopřeju si i to, že je mi někdy zkrátka blbě.

Jsem milující máma, jsem milující žena, a přesto nepovažuji za sobectví věnovat se sama sobě a nejít sama proti sobě. Nebylo to jednoduché, než jsem to pochopila. Právě moje nejtvrdší pády na „držku“ mě v životě nejvíc posunuly. Každé trápení je totiž skrytým darem.

Jako dítě a teaneger jsem si nesla zátěž nemoci mého otce, který svou rolí oběti ubližoval sám sobě i celé rodině. Do svého vztahu jsem si přenesla zaryté neprospěšné vzorce matky pluku, která všechno zvládne, vyřeší a snese. Vlastní nemoc mě zbrzdila a naučila odpočívat. Když jsem přišla o práci, která mě naplňovala, cítila jsem velkou křivdu. Vedlo to k vytvoření vlastního webu a psaní blogu. Rozpadající se manželství bylo pro mě impulsem na cestu hluboko do sebe. Hodně bolavé a dlouhé přes studium koučinku, neurovědy, energetické psychologie a kvantování ke svému středu.

Tahle cesta vlastně nikdy nekončí ...

… ale baví tě po ní jít, protože už víš, co ti přináší.

Svobodu, víru, lásku k sobě, naději.

Moje pády mě vedly k uvědomění, že je jenom na mě, jestli budu v životě šťastná. Svůj život si totiž tvořím sama.

Není důležité, co se ti v životě stane.
Je důležité co s tím uděláš.


Není tvá vina to, co  ti život přinese.
Ale je tvá zodpovědnost, jak půjdeš životem dál.

Je jenom na tobě, jestli ti v životě svítí slunce.

DSC_5651

Obyčejně neobyčejná